Pacientai vertina mūsų darbą ir pasitiki nuo 1994 metų. Gebėjimas įsiklausyti ir suprasti, didžiulis noras padėti, asmeninė atsakomybė bei įsipareigojimas yra mūsų darbo sėkmės pagrindas. Pirmoje vietoje mums esate Jūs, pacientas.

      Kad galėtumėme Jums padėti dar efektyviau, nuolat ieškome naujų tyrimo ir gydymo galimybių Europos ir pasaulio specialistų ir ekspertų podiplominio tobulinimosi renginiuose, o gautas žinias naudojame Jūsų labui.

       Kad galėtumėme Jus kokybiškai tirti ir gydyti, naudojame pasaulinės klasės medicininę įrangą pagamintą JAV, Japonijoje, Vokietijoje, Danijoje, Suomijoje bei bendradarbiaujame su kitomis medicininio profilio įstaigomis, kurios taip pat siekia geriausių rezultatų pacientų atžvilgiu.

       Jūsų patogumui nuo 1994 metų siūlome išankstinę pacientų registraciją. Esant svarbiam atvejui betarpiškai bendraujame su pacientu, ieškome greičiausių ir palankiausių sprendimų. Gydymo proceso metu, taupydami Jūsų laiką, be atvykimo į kliniką, visada stengiamės telefonu atsakyti  į iškilusius klausimus.

       Komandinio darbo principus taikome spręsdami sudėtingą diagnostikai bei gydymui problemą – gastroezofaginio refliukso ligą. Šioje srityje turime sukaupę didelę patirtį, kuri remiasi įrodymais pagrįstomis medicinos mokslo žiniomis.

       Dėkojame už dėmesį mūsų klinikai ir skirtą laiką.

       Siekdami dar labiau pagerinti mūsų veiklą Jūsų labui, būsime dėkingi už pastabas ir pasiūlymus atsiųstus elektroninio pašto adresu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

      Dirbame Jums!    

sukurta MobStudio.biz 

į viršų