KAS YRA SLAPUKAI

Slapukai (angl. cookies) yra maži duomenų failai, skirti kaupti informaciją apie Jūsų naršymą šioje svetainėje. Jais siekiama pagerinti svetainių veikimą, užtikrinti patogesnį naršymą bei suteikti tam tikros informacijos svetainių savininkams. Pagrindinis slapukų naudojimo tikslas yra pagerinti Jūsų naršymą. Slapukų surinkta informacija leidžia tobulinti svetainę, numatant apsilankančių žmonių skaičių ir naudojimosi modelius, jos tinkamumą individualiems lankytojų interesams, greitesnei paieškai ir veiksmingesnės rinkodaros kūrimui.

Svetainėje nėra kaupiami neskelbtinis asmens duomenys, pvz. vardas, pavardė, adresas ar kita asmeninė informacija. Juose paprastai saugomas anonimiškas unikalus identifikacijos numeris.

SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ NAUDOJIMO ŠIOJE SVETAINĖJE

Tolesnis naudojimasis mūsų svetaine bus laikomas Jūsų sutikimu dėl šioje Slapukų politikoje aprašytų mūsų slapukų naudojimo. Savo sutikimą Jūs galite bet kada pakeisti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ BLOKAVIMAS

Jūs turite galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) mes įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pakeitus savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrynus įrašytus slapukus, tam tikros (dalis ar visos) svetainės funkcijos gali Jums neveikti.

KAM NAUDOJAME SLAPUKUS

Slapukus mes naudojame lankomumui nustatyti, atliktiems veiksmams įsiminti (pvz., kalbai, kuria buvo naršyta svetainėje, nustatyti), tam, kad pateikti Jums aktualiausią informaciją , rinkti apibendrintai lankomumo statistikai, taip siekdami padaryti svetainę dar patogesnę ir pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje kokybę. Slapukų teikiama informacija gali padėti mums išsiaiškinti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine ir užtikrinti patogesnį naršymą lankantis joje. Mūsų slapukų renkama informacija nenaudojama svetainės lankytojų tapatybei nustatyti ar reklamoms siųsti elektroniniu ar paprastu paštu. Be to, mes nenaudojame slapukų į vaikus orientuotai tikslinei reklamai teikti.

Informaciją, esančią mūsų svetainės slapukuose, išimtinai naudojame mes patys, išskyrus žemiau įvardintus „trečiųjų šalių slapukus“, kuriuos naudoja ir tvarko išoriniai subjektai, mūsų prašymu teikiantys paslaugas, susijusias su mūsų paslaugų gerinimu bei naršymo mūsų svetainėje vartotojui palengvinimu. Šie “trečiųjų šalių slapukai” pagrinde naudojami gaunant statistinę apsilankymų informaciją.

KOKIE SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIOJE INTERNETO SVETAINĖJE

Slapukas

Slapuko paskirtis

Galiojimo laikas

templateColor

Slapukas naudojamas turinio valdymo sistemos. Skirtas saugoti interneto svetainės išvaizdos nustatymus.

Iki sesijos pabaigos

_ga

Analitiniai “trečiųjų šalių slapukai” naudojami informacijai per GoogleAnalytics analizės įrankį, sukurtą „Google” kompanijos, apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Slapukai naudojami siekiant pagerinti lankytojo patirtį mūsų svetainėje. Šių slapukų konfigūracija yra iš anksto nustatyta „Google”.

2 metai

   

_gat, _gid

Iki sesijos pabaigos

phpsessionid

Būtinasis slapukas. Skirtas Interneto svetainės funkcionalumo vientisumo užtikrinimui.

Iki sesijos pabaigos

      Pacientai vertina mūsų darbą ir pasitiki nuo 1994 metų. Gebėjimas įsiklausyti ir suprasti, didžiulis noras padėti, asmeninė atsakomybė bei įsipareigojimas yra mūsų darbo sėkmės pagrindas. Pirmoje vietoje mums esate Jūs, pacientas.

      Kad galėtumėme Jums padėti dar efektyviau, nuolat ieškome naujų tyrimo ir gydymo galimybių Europos ir pasaulio specialistų ir ekspertų podiplominio tobulinimosi renginiuose, o gautas žinias naudojame Jūsų labui.

       Kad galėtumėme Jus kokybiškai tirti ir gydyti, naudojame pasaulinės klasės medicininę įrangą pagamintą JAV, Japonijoje, Vokietijoje, Danijoje, Suomijoje bei bendradarbiaujame su kitomis medicininio profilio įstaigomis, kurios taip pat siekia geriausių rezultatų pacientų atžvilgiu.

       Jūsų patogumui nuo 1994 metų siūlome išankstinę pacientų registraciją. Esant svarbiam atvejui betarpiškai bendraujame su pacientu, ieškome greičiausių ir palankiausių sprendimų. Gydymo proceso metu, taupydami Jūsų laiką, be atvykimo į kliniką, visada stengiamės telefonu atsakyti  į iškilusius klausimus.

       Komandinio darbo principus taikome spręsdami sudėtingą diagnostikai bei gydymui problemą – gastroezofaginio refliukso ligą. Šioje srityje turime sukaupę didelę patirtį, kuri remiasi įrodymais pagrįstomis medicinos mokslo žiniomis.

       Dėkojame už dėmesį mūsų klinikai ir skirtą laiką.

       Siekdami dar labiau pagerinti mūsų veiklą Jūsų labui, būsime dėkingi už pastabas ir pasiūlymus atsiųstus elektroninio pašto adresu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

      Dirbame Jums!    

Otorinolaringologas Evaldas Butkus 1987 m. baigė Kauno Medicinos Institutą (dabar Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas, LSMU), Medicinos fakultetą, įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją.
 
Gydytojas diagnozuoja ir gydo kūdikių, vaikų, suaugusių LOR ligas, vadovaudamasis įrodymais pagrįstos medicinos principais ir metodais.
 
Domėjimosi sritys: alerginės ir nealerginės lėtinės slogos, sinusitai ir nosies polipozė, veido skausmai, klausos sutrikimai, klausos aparatų pritaikymas, ausų ūžesys, galvos svaigimai, gerklės skausmai, lėtinis kosulys, užkimimai, gastroezofaginio refliukso LOR pasireiškimas.
 
Nuo 1987 m. yra Lietuvos otorinolaringologų draugijos narys, nuo 1998 m. Šiaulių krašto otorinolaringologų draugijos pirmininkas ir Lietuvos otorinolaringologų draugijos valdybos narys.
 
Nuo 2006 m. ERS yra Europos rinologų (nosies ligų specialistų) draugijos narys. Pastoviai kelia kvalifikaciją užsienyje: CEORL-HNS (Europos ausų-nosies-geklės ligų bei galvos-kaklo chirurgų), ERS (Europos nosies ligų), SERIN (nosies imunologijos), IFOS (pasaulio ausų-nosies-gerklės ligų), OESO (pasaulio stemplės ligų), IRS (pasaulio nosies ligų) podiplominio tobulinimosi renginiuose.
 
Pranešimų, straipsnių autorius bei dviejų mokymo priemonių bendraautorius. Nuo 2007 iki 2015 specialybės žurnalo „Otorinolaringologijos aktualijos“ redakcinės kolegijos narys.
 
Atlieka ausų, nosies, gerklės endoskopinius tyrimus, įvairius ausų tyrimus.
 
Konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusius.
 

Žvaigždute pažymėti laukai yra būtini!

Mūsų klinikos darbuo­tojas artimiausiu lai­ku su Jumis susisieks­.

Mus rasite

  • Adresas: Žemaitės g. 43, Šiauliai 76339

  • Telefonas: (8-41) 526507

  • E. paštas: ve.butkai@gmail.com

Žemėlapis

sukurta MobStudio.biz 

į viršų